Jak dobrze dbać o higienę miejsca pracy?

firmowy box

Zachowanie porządku w miejscu pracy to dla niektórych dość duże wyzwanie – zwłaszcza dla panów. Ci, którzy pracują w biurze, dobrze wiedzą, jak ważna jest systematyczna dbałość o porządek, by biurko nie zarosło brudnymi kubkami po kawie, zapisanymi szpargałami, które natychmiast zaczynają się mieszać i spadać na podłogę.

Nie ma żadnej tajemnicy w tym, jak dbać o własne biuro: potrzebna jest systematyczność. Tak naprawdę pracownik biurowy powinien robić co kilka godzin krótką przerwę, by dać chwilę wytchnienia kręgosłupowi – zamiast odpływać myślami i siedzieć bezczynnie kilkanaście minut, lepiej wstać i zażyć odrobiny ruchu, chociażby sprzątając blat, pozbywając się brudnych sztućców, kubków i tych papierów, które już dawno trzeba było wyrzucić.

06.03.2013. 11:06

Tutaj nie obchodzi Cię sprzątanie

Nie w każdym biznesie opłaca się kupowanie biura lub też jego pełne wynajmowanie. Czasami chcielibyśmy spróbować się w biznesie i potrzebujemy przestrzeni biurowej. Odpowiednie będą w takim wypadku biura serwisowane.

Jedną z ich zalet jest fakt, że możemy takie biuro wynajmować również na krótkie i bardzo krótkie okresy działania. W takim wypadku takie właśnie biura sprawdzą się wyśmienicie.

Czytaj dalej 13.03.2011. 18:16